пʼятниця, 15 травня 2020 р.

П25(137-138) Виконання зачісок концентрованого типу. Зачіски «валик», «бублик»

Виконання зачісок концентрованого типу. 
Зачіски «валик», «бублик»
Дайте відповідь на питання:
Які зачіски бувають залежно від призначення?
Як кваліфікують зачіски залежно від напрямку волосся в зачісці?

Які  індивідуальні стилі розрізняють?
Що впливає на формування індивідуального стилю?
Зачіски концентрованого типу - це зачіски, в яких все волосся від краєвої лінії росту 
зачесується до маківки.
Для виконання такої зачіски волосся розчісують, і збирають у хвіст, а потім з хвоста формують зачіску залежно від її призначення.

Зачіска  «бублик»
Сьогодні ми вам розповімо як використовувати бублик на короткому, середньому і довгому волоссі.
Бублик — це чудовий помічник при створенні стильної і гарної зачіски. Він може використовуватися на короткому, середньому і довгому волоссі, допомагаючи жінкам зробити швидку і цікаву укладку. З таким аксесуаром можна сміливо експериментувати, підбираючи зачіски на кожен день роботи або вечірки.
Бублик на коротке волосся


Прекрасний пучок за допомогою пончика можна створити і на короткому волоссі. При цьому, останнім часом в тренді деяка недбалість, тому зовсім необов'язково створювати гладкий пучок. Кілька пасм і волосків, що вибиваються, зроблять ваш образ більш стильним і креативним. Щоб зробити зачіску з бубликом на коротке волосся, зберіть волосся у потрібному вам місці гумкою. Простягніть кінчик хвостика в центр пончика, а після розподіліть кінці локонів рівномірно по основі. Після, рухами, які більше нагадують вивертання пончика навиворіт, починайте закручувати волосся всередину, просуваючись при цьому до шкіри голови. В кінці закріпіть результат шпильками. Щоб образ з таким пучком вийшов дійсно красивим, не бійтеся декорувати результат. Приміром, чудово тут працюватиме стильна хустка, шпилька тощо. І не забувайте про незаперечне достоїнство такої цікавої зачіски — створюється вона буквально за 10-15 хвилин,
Бублик на середнє волосся
Бублик ідеально виглядатиме і на середньому волоссі. Щоб зробити зачіску з цим аксесуаром, для початку зберіть волосся у високий хвіст. Як і у випадку з довгим, просуньте пасма в бублик. Після займіться розподілом пасом і перехопіть результат зверху широкою гумкою. Ті хвостики, які залишилися, пустіть по колу пучка. А під кінець закріпіть зачіску невидимкою. Не варто забувати і те, що зачіску на середньому волоссі ви можете урізноманітнити стильними косами. А щоб образ з пучком вийшов дійсно жіночним, додайте до луку об'ємні або довгі сережки, а також сонцезахисні окуляри.
Бублик на довге волосся
Щоб зробити гарний пучок з бубликом на довгому волоссі, спочатку гарненько розчешіть свої локони. Після зберіть їх в хвіст, при цьому основа хвоста може бути в абсолютно будь-якому місці. Візьміть волосся гумкою і простягніть їх через пончик. Якщо ж у вас дуже важкі локони, радимо їх додатково закріпити невидимками. Відокремте одне пасмо і протягніть його поверх основи, закріпивши шпильками на іншій стороні. Теж саме зробіть і з іншим волоссям, при цьому не забувайте, що тут потрібно рухатися по колу. Не варто забувати і те, що ви завжди можете стилістично урізноманітнити пучок з бубликом на довге волосся. Приміром, чудово сюди впишуться коси, які ви можете пустити по колу пучка. Для цього, на етапі створення основної зачіски, відокремте кілька локонів. Зауважимо, що коса також може знаходитися і знизу пучка, або навіть збоку, створюючи оригінальну зачіску на кожен день або для особливого випадку.
 
Стильні варіанти використання бублика

Крім використання бублика в класичному пучку, ви також можете звернутися і до інших цікавих зачісок. Чудово аксесуар впишеться в італійський пучок або пучок, створений з дрібних кісок. Також ви можете зробити цікаву зачіску для будь-якого випадку з джгутиків або звернувшись до популярної останнім часом зачіски об'ємна шишка. Останній варіант чудово підійде для створення лука для особливого випадку, наприклад, вечірки, весілля або свята. Не варто забувати про те, що більш цікавий образ з пучком ви отримаєте, якщо використаєте трохи недбалості і випустите із зачіски кілька локонів спереду.
Що стосується зачіски "валик" то це зачіска в якій начесане та викладене у вигляді валика по крайовій лінії росту волосся. Прогляньте відео виконання класичної зачіски валик "валик"
Завдання: Виконайте зачіски "бублик" та "валик". Сфотографуйте та перешліть по вайберу.

Немає коментарів:

Дописати коментар